Wita Joga Studio Jogi i Dietetyki

0.0


 

ulica Kościuszki 20 lok. 2

05-082 Stare Babice


 

534 537 842


 


 


Obiekty:

Dyscypliny sportowe:

  Joga

  Hatha Joga

Wyposażenie:


Opis obiektu

W pracy stawiam na holistyczne, całościowe podejście do zdrowia i samopoczucia.
Moim mottem jest „w zdrowym ciele, zdrowy duch oraz w zdrowym duchu, zdrowe ciało ”.
Wierzę, że joga i prawidłowe odżywianie są wspaniałymi narzędziami do m.in. uzyskania zdrowia, witalności, energii do codziennego życia.

Porady dietetyczne oferuję osobą w każdym wieku, mających różnorodne potrzeby, np. zmagających się z alergiami, chcących zrzucić zbędne kilogramy, cierpiących na choroby autoimmunologiczne lub chcących zadbać o formę fizyczną i poprawić wydolność. Kieruję się nie tylko stanem fizycznym i klinicznym, ale też emocjonalnym, który ma duży wpływ na nasze zachowania.
Klientom proponuję konsultację, po której otrzymują indywidualne zalecenia żywieniowe i jadłospisy, ale co bardzo ważne także wsparcie i opiekę. Niekiedy potrzebna jest praca nad uregulowaniem relacji z pokarmem tj. zapobieganie przejadaniu z takich przyczyn jak nuda, stres, smutek.

Zajęcia jogi są skierowane do każdego i odbywają się w kameralnych grupach, co pozwala na najwyższy komfort ćwiczeń. Szczególną wagę przywiązuję do pracy z oddechem, który jest kluczowy, pozwala rozluźnić ciało i umysł. Wbrew pozorom zajęcia jogi mogą być także bardzo wymagające fizycznie, zatem angażują całe ciało rozluźniając je, ale także wzmacniając.

Zależy mi na tym, by osoby, z którymi pracuję, odczuły realną i korzystną zmianę w jakości swojego życia jak m.in. poprawę zdrowia, poprawę samopoczucia, zadowolenie, poprawę wyników klinicznych, dobrą formę fizyczną i wiedzę o zdrowym żywieniu.