CrossFit Blue Point

0.0


 

ulica Saska 27

30-720 Kraków


 

535080123


 


 Opis obiektu

Jesteśmy licencjonowanym klubem CrossFit co daje gwarancję najwyższej jakości szkoleń, programów treningowych oraz standardów bezpieczeństwa. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która zawsze chętnie posłuży Wam radą i pomocą.

Dla nas Crossfit to nie tylko sport, ale styl życia. Chcemy pokazać, że jest on absolutnie dla każdego! Nieważne ile masz lat i na jakim poziomie wytrenowania jesteś - program ten nie tylko pomoże Ci zbudować upragnioną sylwetkę, ale także polepszy jakość Twojego życia w każdym innym aspekcie.

Stawiając na jakość oraz bezpieczeństwo treningu klub został wyposażony w sprzęt Rogue Fitness, który jest niekwestionowanym liderem w świecie CrossFit'u. Poza tym do Waszej dyspozycji oddajemy przestronne oraz wygodne szatnie i prysznice. Na recepcji znajdziecie odżywki, batony energetyczne, napoje, a także sprzęt sportowy. Po treningu będziecie mogli wspólnie spędzić czas w strefie chill out - jeszcze lepiej się poznając i budując nową społeczność.

Nasz klub CrossFit zlokalizowany jest w Krakowie w dzielnicy Podgórze przy ulicy Saskiej 27.

Lokalizacja klubu nie jest przypadkowa. Zaledwie 200m od naszego boxa znajduje się malowniczy zalew Bagry z przejrzyście czystą wodą nad który na pewno nie raz się wybierzemy, aby urozmaicić trening o bieganie, pływanie czy wakeboard. Przed klubem znajduje się duży, bezpłatny parking, a 3 minuty od niego przystanek tramwajowy oraz autobusowy.

Dojazd z każdej strony Krakowa jest bardzo łatwy i szybki.