Team Fighter

0.0


 

ZSO 3, ul. Powstańców Śląskich 2

41-902 Bytom


 

792 784 052


 


 


Obiekty:

Wyposażenie:


Opis obiektu

Wybierz sport Gentelmenów

Pierwszy trening jest darmowy a nabór trwa cały rok. Przyjdź i sprawdź.

U nas możesz poznać i samemu spróbować jak trenuje się dynamiczną formę walki K1 jak i klasycznego Boksu (sportu gentelmenów), Treningi są prowadzone na dużej sali gimnastycznej, przygotowanej w pełni do treningów tych dyscyplin. Treningi są prowadzone przez Jana Sałamachę, byłego zawodnika, który trenował kickboxing, potem od 2005 roku boksował dodatkowo zawodowo.

Jan Sałamacha jest doświadczonym zawodnikiem i trenerem, na swoim koncie ma wywalczony pas Mistrza Europy oraz Mistrzostwo Świata w kickboxingu federacji WKN. Jego podopieczni wygrywają zarówno walki bokserskie jak i utytułowanych kickboxerów posiada w sekcji Mistrzów polski jak i Mistrzów Europy oraz kadrowiczow Kadry Polskiej w Kickboxingu . Trenujący w naszej Grupie Fighter Team Bytom maja możliwość sprawdzenia się na ringach zawodowych jak i amatorskich .

Treningi są prowadzone w profesjonalnym gronie w którym ćwiczą wspólnie zawodowcy jak i ci którzy chcą trenować rekreacyjnie, taka atmosfera zachęca do większego zmobilizowania się i szybszego podnoszenia swych umiejętności. Pierwszy trening jest darmowy wiec można przyjść i sprawdzić a nabór do sekcji trwa przez cały rok. Nasza grupa jest chętna do współpracy z klubami, pubami jak i dyskotekami gdzie dajemy możliwość zrobienia show w postaci zorganizowania walk pokazowych w boksie jak i K1, co pozwoli urozmaicić młodym zawodnikom treningi rywalizacja jako pierwsze kroki a doświadczonym na pokazanie się a może nawet znalezienie sponsora a klubom na urozmaicenie repertuaru.